Skip to content
Home » Algemeen » Kan stoken net zo behandeld worden als roken?

Kan stoken net zo behandeld worden als roken?

Longen1000

Het klimaat vooruit, gezondheid vooruit, leefbaarheid vooruit. Dat is toch wat iedereen zou willen? Als stoken nu eens op dezelfde wijze behandeld zou worden als roken? Van de stoker een paria maken, net zoals de roker.

Hoge accijnzen op hout en een soort BPM op kachels. Hout alleen nog maar in speciaalzaken aan stokers met een certificaat of vergunning met hoge boetes op het illegaal stoken. Gevangenisstraf op het verbranden van afvalhout. Biomassacentrales ombouwen naar geothermie of waterstof. Wat zou onze wereld schoner worden. De Telegraaf kopte vandaag (18-10-2018) ‘Rokers worden paria’s’. Stichting Luchtfonds zou graag zien, dat na Stoptober, de maand om met roken te stoppen, er een novembercampagne komt om te stoppen met stoken.

Tekst: Jos Merks, foto Shutterstock. 

Wilt u overlast melden?

Ja, ik heb last van houtstook en wil dat melden bij het Luchtfonds.
Vul de onderstaande gegevens in. Klik op verzenden om de melding naar het Luchtfonds te sturen.





    Stichting Luchtfonds doet er alles aan om uw privacy te beschermen en te respecteren. Vink hieronder aan of u akkoord gaat met het verwerken van de door u ingevoerde gegevens volgens ons privacy statement. Klik hier om het privacy statement te lezen.